Diplomazwemmen voor diploma A en C
Na de teleurstelling dat we niet konden afzwemmen op 16 november omdat we met de Corona lockdown zaten, was het zaterdag 21 november dan toch zover! De maatregelen zijn weer voorbij en we konden weer afzwemmen in het Laco zwembad te Veghel.
In een toch wel ander zwembad dan normaal moesten onze examenkandidaten hun aangeleerde zwemtechnieken laten zien onder het toeziend oog van de ervaren zweminstructeurs van Conscius sports.
Anders dan anders was het ook met de ouders in de kantine op een vaste plek, geen ouders in het zwembad en de benodigde afstand van de instructeurs tot de kinderen, maar dat mocht de pret niet drukken.
De kinderen zwommen allemaal fantastisch en na een uur van intensief zwemmen en speciale handelingen verrichten in het water mochten ze uit handen van de instructeurs hun zwemdiploma ontvangen.
Geslaagd voor diploma A zijn:
- Seven Backx, Ties Bevers
- Dex van den Broek
- Gijs Gloudemans
- Elisabet Hakobyan
- Noa van der Heijden
- Seb van den Heuvel
- Caro Imminkhuizen
- Kyro van Lith
- Rowen van Menzel
- Faya Nazier
- Morris van Peufflik
- Ace Reuvers
- Jaysen Roovers
- Ayden Roovers
- Lars Timmeremans
- Otis van de Vorle
- Bram van de Wiel
Geslaagd voor diploma C zijn:
- Keet Boers
- Noa Griek
- Alisha Kradolfer
- Chenaul Verhagen
Namens iedereen bij Conscius Sports proficiat met het behalen van jullie nieuwe zwemdiploma.
Volgende week 28 november zullen onze kandidaten voor diploma B; “zwemvaardigheid, snorkelen en survivalzwemmen” op examen gaan.
Klik voor meer info over de zwemlessen of informeer via: cs.zwemteam@gmail.com